O mnie

Kim jestem?
Aga Kiepuszewska w obiektywie Anity Suchockiej
fot. Anita Suchocka

Agnieszka Kiepuszewska

Z wykształcenia jestem dyrygentką chóralną i wokalistką estradową, ale moją największą fascynacją jest fotografia. Na co dzień spędzam czas z wygadanym dwulatkiem, który pomaga mi wypiekać chleby i ciasta. Jako dyrygentka pracowałam z m.in. z chórami gospel. Aktualnie od sześciu lat prowadzę chór dziecięcy w Komorowie przy Stowarzyszeniu K40. Wydałam dwie autorskie płyty — jazzową „Silence” i „Falę” - bardzo osobiste piosenki o emocjach.

Fotografią zajmuję się od czasu urodzenia mojego synka. Zatrzymuję ulotne chwile w naturalnych i niewymuszonych sytuacjach codziennych. Robię zdjęcia moim chlebom, kwiatom w wazonie, potrawom, które gotuję z pasją. Ale najbardziej cieszą mnie spotkania z ludźmi. Traktuję sesję jako czas niemalże terapeutyczny, w którym osoba, którą fotografuję ma szansę skomunikować się ze sobą, być blisko siebie, a potem na zdjęciach rozpoznać siebie na nowo. Zobaczyć siebie w innym świetle.

Mieszkam w otoczeniu lasów, więc jeśli masz ochotę na spacer pod Warszawą przyjedź do mnie! Ugoszczę Cię kawą, obiadem i chrupiącym chlebem. Mogę też przyjechać do Twojego domu, albo w miejsce, które jest Ci bliskie, którego otoczenie działa na Ciebie lub Twoją rodzinę najlepiej <3